تور گردشگری و علت محبوبیت تور تایلند | بلاگ

تور گردشگری و علت محبوبیت تور تایلند

ساخت وبلاگ

امروزه استفاده از تورهای مسافرتی روز به روز در حال افزایش است و باعث ایجاد رقابت میان آژانس های مسافرتی برگزار کننده تور شده است که البته این رقابتی بودن باعث به حداقل رسیدن هزینه های تورهای مسافرتی می شود که این امر در نهایت به نفع مسافران تمام میشود. سفر به هر کشوری، همانند پا گذاشتن در دنیای جدیدی است! دنیایی که نه تنها قیافه و زبان ساکنان آن، بلکه فرهنگ، صورت و سبک زندگی مردمش هم متفاوت است. با نگاه کردن به این وجه از سفر، می توان بعد جذاب و هیجان انگیز سفرهای خارجی را بیشتر لمس کرد. دیدن تفاوت ها از نزدیک به قدری وسوسه کننده است که بسیاری را مجاب می کند شده تنها با یک کوله، پا در راه بگذارند و دنیا را از زاویه ای دیگر ببینند .روش های گوناگونی برای سفر کردن وجود دارد و بسته به تجربه ها و شخصیت افراد می تواند هر یک از این روش ها، انتخاب شود که در این میان تورهای خارجی که در سراسر جهان برگزار می شود بسیار پر طرفدار هستند. تورهای خارجی یکی از محبوب ترین و مفرح ترین تورهای مسافرتی در میان گردشگران به شمار می رود که در تعطیلات به خصوص تعطیلات تابستانی طرفداران بیشتری پیدا می کند. شما در تورینجا می‌توانید به راحتی با استفاده از جستجوی پیشرفته، متناسب با بودجه‌ی خود بهترین تورهای خارجی و داخلی را بیابید.

تور تایلند

تایلند کشوری در جنوب شرق آسیاست که برخی آن را بهشت آسیا می‌شمارند. این کشور با در اختیار داشتن طبیعتی شگفت انگیز و افسانه‌ای و تفریحات متنوع و همچنین جاذبه‌های گردشگری بی‌شمار توانسته روز به روز در بین گردشگران خصوصاً گردشگران ایرانی از محبوبیت بیشتری برخوردار شود و هر ساله پذیرای حجم قابل توجهی از مردم که با تور تایلند به این کشور سفر می کنند باشد. جاذبه های گردشگری تایلند در برنامه های تلویزیونی، بسیاری از فیلم های هالیوودی و در داستان های مدرن بارها و بارها به نمایش گذاشته شده اند. اما همچنان برگزاری تور ارزان تایلند برای دیدن کاخ گراند پالاس، غروب خورشید بر فراز ساحل زیبای ریلی، بازدید از فی فی دان و یا گذر از خلیج سنگ آهکی استان پهانگ نگا، لرزه بر اندام گردشگران می اندازد و تجربه ای فراموش نشدنی را برایشان رقم می زند. از مواردی که تایلند را خاص کرده و موجب محبوبیت تور تایلند شده، غذاهای این کشور است که در گوشه و کنار شهرهای تایلند وجود دارد و می توان استفاده کرد، با این که ذائقه غذایی ایرانی ها با جنوب شرق آسیا جور در نمی آید، ولی در تایلند می توان غذاهای خوش طعمی پیدا کرد که این مشکل را حل می کند.

همچنین از محبوب ترین غذاهای تایلند که گردشگران در این کشور هرگز خوردن آن را فراموش نمی کنند می توان به تام یام گونگ، پدتای، تام خا گای و….. اشاره نمود. از بهترین رستوران های تایلند می توان به رستوران مزالونا بانکوک، رستوران سیامی ایسایا، رستوران لیدو، رستوران آکوا، رستوران دودو، رستوران لانگ ساوای و … اشاره نمود که بهترین و لذیذترین غذاها را در اختیار مشتریان خود می گذارد.

بهترین جاذبه گردشگری تایلند

بانکوک به معنای شهر فرشته هاست. زیبایی های این شهر به قدری زیاد است که گویی فرشته ها این همه زیبایی را در یکجا جمع کرده اند. گردشگرانی که با تور تایلند به این کشور سفر می کنند، بانکوک جز برنامه های اصلی آنها می باشد.

چرا بانکوک؟

پایتخت مدرن کشور تایلند است.

از محبوب ترین و پربازدیدترین شهرهای توریستی دنیاست.

طیف متنوعی از دیدنی های تاریخی، هیجانی و مدرن در برابر شما قرار دارد.

در بانکوک با هزینه کمتری به نسبت کشورهای اروپایی، می توانید در محیطی جذاب تفریح کنید.

مناطق گردشگری بسیاری مانند: باغ وحش بانکوک، شهر تاریخی آیوتایا، میدان سیام، بازار گل بانکوک و… در این شهر توریستی وجود دارد که باعث محبوبیت آن در تمام جهان شده است.

خلاصه کلام اینکه تایلند از آن جمله مقاصدی است که در تمامی فصول سال شگفتی ها جاذبه های منحصر به فردی درون خود دارد که هر گردشگری را به وجد می آورد.

 

tourinja...
ما را در سایت tourinja دنبال می کنید

نویسنده : ali بازدید : 3 تاريخ : جمعه 10 آبان 1398 ساعت: 2:52